• Obchody Dnia Bibliotekarza i Tygodnia Bibliotek

• W dniach 8-15 maja biblioteka szkolna uroczyście obchodziła Dzień Bibliotekarza i Tydzień Bibliotek pod hasłem: "Znajdziesz mnie w bibliotece".

Z tej okazji nauczyciele biblioteki przygotowali dekoracje i wystawy nowości książkowych dla uczniów klas młodszych i starszych, czytali głośno zaproszonym uczniom z klas 1-3 bajki biblioterapeutyczne, opowiadania o przygodach zwierząt, dzieci rozwiązywały zagadki czytelnicze, a na koniec otrzymały słodki poczęstunek.

• "Bałtyk w obiektywie"

• W kwietniu odbył się szkolny konkurs „Bałtyk w obiektywie” zrealizowany w związku z przystąpieniem naszej szkoły do udziału w Pomorskim Programie Edukacji Morskiej.

Z przyjemnością przedstawiamy wyniki konkursu.

• Laureaci eliminacji szkolnych do XXXVIII Powiatowego Konkursu Poezji Polskiej
          • Eliminacje szkolne do XXXVIII Powiatowego Konkursu Poezji Polskiej

• 4 maja 2021 r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs recytatorski dla uczniów klas IV-VI, przygotowany przez nauczycieli biblioteki i p. Mirosławę Majkowską.

Jury wysłuchało recytacji i wyłoniło następujących zwycięzców:
            I miejsce - Natalia Wabia  kl. IVa i Natasza Terebecka  kl. IVc

5 maja 2021 r. w bibliotece szkolnej odbył się konkurs recytatorski dla uczniów klas I-III, przygotowany przez nauczycieli biblioteki i świetlicy.