• Ślubowanie klas pierwszych

• W czwartek 18 lutego 2021 roku odbyła się bardzo ważna uroczystość dla wszystkich klas pierwszych. Podczas uroczystości uczniowie zostali oficjalnie przyjęci w szeregi pierwszoklasistów. Na ten dzień dzieci czekały z wielką niecierpliwością już od pierwszych dni nauki.

W galowych strojach, pod opieką swoich wychowawców, z zachowaniem reżimu sanitarnego, z ogromnym przejęciem i wzruszeniem każda klasa czekała na ten uroczysty moment w wyznaczonej kolejności.

Dyrektor Szkoły pan Bogdan Leszczuk dokonał ceremonii pasowania dotykając ramię każdego ucznia ogromnym ołówkiem i wypowiadając słowa: „Pasuję Cię na ucznia klasy pierwszej”.

Każdy uczeń otrzymał od swojej wychowawczyni pamiątkowy DYPLOM PASOWANIA NA UCZNIA.

Drogie Pierwszaki! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce oraz dużo uśmiechu i radości na co dzień. Powodzenia!

• Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Moje małe marzenie"

• „Moje małe marzenie - czyli za kim/czym dziś tęsknię najbardziej?”

Pod takim hasłem, w lutym 2021 r., odbył się konkurs plastyczny skierowany do uczniów klas 1-3 z terenu województwa pomorskiego. Organizatorem konkursu była Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku. W swoich pracach plastycznych uczniowie mieli możliwość zaprezentowania tego, czego im najbardziej brakuje w czasie trwającej epidemii.