SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY KLAS I

We wrześniu 2018 roku odbył się szkolny konkurs plastyczny klas pierwszych "Wspomnienia z wakacji". Wzięli w nim udział uczniowie klas: Ia , Ib , Ic , Id i Ie.

Wyniki konkursu:
I miejsce - Agata Gąsiorowska Ic
II miejsce - Milena Kargul Ie
III miejsce - Jakub Jaros Ie
III miejsce - Sebastian Chęciński Id
Wyróżnienia - Borys Jarząb Ie, Jakub Ławniczak Ic, Zuzanna Kostrzewa Ia, Michalina Bożek Ib

Dyplomy i nagrody zostały wręczone dzieciom. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy sukcesu i talentu plastycznego.

SUKCESY MŁODYCH PROGRAMISTÓW

19 października 2018r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Słupsku odbyło się uroczyste podsumowanie II Międzyszkolnego Konkursu Programowania w Scratchu. Główną ideą konkursu było promowanie umiejętności programistycznych wśród młodych ludzi.

Z przyjemnością informujemy, że Filip Wolski z klasy 8b zajął II miejsce w kategorii klas VII-VIII, natomiast Dorian Leński z klasy 6a zajął II miejsce w kategorii klas IV-VI.

Prace konkursowe uczniów umożliwiają sprawdzenie umiejętności matematycznych w formie interesującej zabawy.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów!