• Dyplom dla SP10 za udział w III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie "Przerwa na czytanie".
          • "Przerwa na czytanie"

•  Wielkie podziękowania dla całej społeczności naszej szkoły za udział w III Międzynarodowej edycji VII Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie "Przerwa na czytanie".

Nasza szkoła po raz drugi wzięła udział w wielkim święcie czytelników i książek - Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie. Do akcji zgłosiły się 2882 placówki, prawie tysiąc więcej niż w zeszłym roku. Tegoroczna akcja odbyła się w 2667 instytucjach w Polsce i 22 innych państwach.

Zeszłoroczny rekord został pobity o ponad 200 tysięcy osób! Nowy rekord w liczbie osób czytających na przerwie wynosi 578 433!

Dziękujemy, że byliście częścią tego wydarzenia.