• Miasteczko ruchu drogowego w SP10.
          • Zajęcia z wykorzystaniem mobilnego miasteczka ruchu drogowego

• 18 września 2023r. uczniowie klas: 5d, 6b, 5b oraz uczniowie wszystkich klas 1-3 uczestniczyli w zajęciach praktycznej nauki chodzenia po drogach oraz jazdy na rowerze z wykorzystaniem mobilnego miasteczka ruchu drogowego.

W skład zestawu wchodzą takie elementy miasteczka ruchu drogowego jak: mini znaki drogowe, sygnalizacja świetlna oraz maty antypoślizgowe (drogi, ścieżki rowerowe, ronda). Miasteczko to stanowi kompleks obiektów przeznaczonych do nauki przepisów ruchu drogowego i praktycznego szkolenia w  akresie ruchu pieszych oraz przede wszystkim do nauki jazdy na rowerze.

• Akcja Sprzątanie Świata - klasa 4c.
          • Sprzątanie Świata

• 15 września uczniowie klas 4-8 wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji Sprzątanie Świata. W tym roku przypada już 30 edycja, pod hasłem: Sprzątanie świata łączy ludzi.

Dla wszystkich uczestników to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.

Wszyscy uczniowie chętnie wzięli udział w akcji. Łącząc siły razem zadbaliśmy o nasz mały kawałek świata.

• Uroczystość wręczenia stypendiów w słupskim Ratuszu.
          • Stypendia naukowe Prezydenta Miasta Słupska

• Z wielką dumą informujemy, iż Amelia Wargacka, Michał KalskiKornel Soroka, tegoroczni absolwenci naszej szkoły otrzymali Stypendium Prezydenta Miasta Słupska za wybitne osiągnięcia w  nauce, sukcesy w konkursach i olimpiadach w roku szkolnym 2022/2023. Uroczyste wręczenie stypendiów odbyło się 15 września 2023 roku w słupskim Ratuszu.

Drodzy Absolwenci! Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

• Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego w głównym holu szkoły.
          • Rok szkolny 2023/2024 rozpoczęty!

• Wypoczęci, z głowami pełnymi wakacyjnych wspomnień powróciliśmy w mury naszej szkoły, aby z optymizmem i radością uroczyście wejść w rok szkolny 2023/2024.

Nauczycielom, uczniom i ich rodzicom życzymy, żeby miesiące nauki przyniosły tylko sukcesy, dały radość i powody do dumy, żeby trud nauki i nauczania zaowocował ogromem nabytej wiedzy i satysfakcją z pracy.