• Slajd - trzy bałwanki w zimowej scenerii.
          • "I Ty też potrafisz…"

• 13 grudnia 2022 roku odbyła się impreza integracyjna pn. "I Ty też potrafisz…" dla uczniów klas drugich uczęszczających na zajęcia logopedyczne oraz zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze.

Celem spotkania była integracja rówieśnicza oraz przygotowanie się do nadchodzącej pory roku. Tematem przewodnim spotkania była zima i tradycje świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie odpowiadali na zagadki, rozwiązali quiz zimowy przygotowany przez świąteczne elfy, przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych. Nauczyli się kroków tanecznych do świątecznej piosenki. Wspólnym zabawom towarzyszyły uśmiechy i przedświąteczny nastrój. Wszyscy uczestnicy dostali słodki poczęstunek.

Na zakończenie grudniowego spotkania uczniowie wykonali pracę plastyczną „wesoły bałwan” życząc sobie nawzajem radosnych i bezpiecznych zabaw zimowych.