• Finaliści konkursu "InstaLogik"

• Z ogromną przyjemnością informujemy, że Kacper Snela, uczeń klasy 6b oraz Jakub Szałacki, uczeń klasy 8a zostali finalistami trzeciej edycji ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno - Informatycznego "InstaLogik" organizowanego Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów pod Honorowym Patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunowie: Marzena Marecka i Danuta Ficek

• Czwórbój Lekkoatletyczny

• 11 maja na stadionie przy ul. Madalińskiego odbyły się międzyszkolne zawody w czwórboju lekkoatletycznym. Każdy z zawodników sześcioosobowych drużyn starował w następujących konkurencjach:
            - bieg 60m,
            - skok w dal,
            - rzut piłeczką palantową,
            - bieg na 600m dziewczęta / 1000m chłopcy.

Rywalizacja odbyła się pomiędzy następującymi słupskimi szkołami: SP 1, SP 3, SP 4, SP 5, SP 6, SP 7, SP 9, SP 10 i SP 11. Była bardzo zacięta, wyrównana i fair play.

Dziewczęta z naszej szkoły spisały się rewelacyjnie zajmując III msc. drużynowo, a Natalia Stasiak z kl.7a II msc. indywidualnie.

Chłopcy zajęli IV msc. drużynowo, Bogdan Berezowski kl. 6a zajął II msc. indywidualnie.

Skład drużyny dziewcząt: Stasiak Natalia, Szpiganowicz Lena, Muzyka Zuza, Dobkowska Alicja, Kawałek Iga, Kucharczyk Oliwia. Rezerwowe: Dobkowska Iga, Stenka Marta. Opiekun: Anetta Rybak.

Skład drużyny chłopców: Berezowski Bogdan, Sieruta Hubert, Kozdrowski Maciej, Osman Mikołaj, Nowicki Szymon, Górski Oliwier. Rezerwowy: Szwaba Dominik. Opiekun: Grzegorz Michoński.