• Angielski teatrzyk

Zad. 4.52 "Warsztaty teatralne z zastosowaniem ICT"

W II semestrze roku szkolnego 2016/2017 prowadzone były zajęcia teatralne w ramach projektu Szansa na sukces-podniesienie jakości edukacji ogólnej w słupskich szkołach podstawowych. Korzystało z nich 40 uczniów z klas IV-VI Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku.

Zajęcia miały na celu rozbudzenie w uczniach zainteresowania językiem angielskim oraz przełamywanie barier językowych poprzez aktywne uczestnictwo w zajęciach warsztatowych. Poza doskonaleniem kompetencji językowych dzieci miały również szansę rozwijać swoją kreatywność oraz umiejętność współpracy w grupie.

Prowadzący: Monika Wróblewska, Beata Szabat, Katarzyna Kostyk, Marta Kaczmarek

Zad. 4.52 "Warsztaty teatralne z zastosowaniem ICT"

W I semestrze roku szkolnego 2016/2017 prowadzone były zajęcia w ramach projektuSzansa na sukces-podniesienie jakości edukacji ogólnej w słupskich szkołach podstawowych” - Warsztaty teatralne z zastosowaniem ICT. Korzystało z nich 40 uczniów z klas I-VI.

Zajęcia miały na celu rozbudzenie w uczniach zainteresowania językiem angielskim oraz przełamywanie barier językowych poprzez aktywne uczestnictwo w zajęciach warsztatowych. Poprzez udział w zajęciach uczniowie pokonywali nieśmiałość w wypowiedzi poprzez wcielanie się w różne role, rozwijali swoją wyobraźnię oraz samodzielność ruchową i językową. Ponadto ukształtowała się w nich także wrażliwości na sztukę teatralną, a także pozytywny stosunek do języka poprzez zabawę w teatr. Udział w zajęciach zachęcił uczestników do różnorodnych form działań artystycznych.

Prowadzący: mgr Monika Wróblewska, mgr Beata Szabat - klasy 4-6
          mgr Katarzyna Kostyk, mgr Marta Kaczmarek - klasy 1-3