• „Odkrywamy bezpieczeństwo”

• 24 września uczniowie klas 2 wzięli udział w spotkaniu z paniami policjantkami w ramach programu Odkrywamy bezpieczeństwo.

Zajęcia miały na celu propagowanie właściwych zachowań na drodze oraz przypomnienie przepisów ruchu drogowego.

Podczas spotkania dzieci wykazywały duże zainteresowanie podjętymi tematami. Aktywnie brały udział w rozmowach dzieląc się swoimi doświadczeniami.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

• 2 września uczniowie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii wzięli udział w uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego 2019/2020.

Społeczność szkolna została podzielona na grupy wiekowe, by uroczystości zapewnić sprawną organizację. Pan dyrektor Bogdan Leszczuk przywitał uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz przybyłych rodziców. Szczególnie serdecznie powitał najmłodszych uczniów oraz tych, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły. Pan Dyrektor życzył wszystkim uczniom sukcesów w nauce, zaś nauczycielom twórczej, kreatywnej pracy pedagogicznej zwieńczonej wysokimi osiągnięciami wychowanków.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego skończyła się odśpiewaniem hymnu szkoły i spotkaniami w klasach, gdzie już w bardziej kameralnym gronie uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami.

Nowy rok szkolny to, jak zawsze czas nowych możliwości, wyzwań i zadań. Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy zapału i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu zainteresowań i pasji, a także serdecznych relacji koleżeńskich i wielu miłych chwil spędzonych w murach tej szkoły.